Brynäs IF på ICA Maxi Stormarknad

Publicerad: 2013-10-18

På fredag den 18 oktober finns Brynässhopen, Brynäs-Tigern och fyra A-lagsspelare på plats på ICA Maxi Stormarknad kl 14-18

Fredag den 18 oktober kl 14-18 finns Brynäs IF på plats på ICA Maxi Stormarknad. Från kl 14.00 finns Brynässhopen på plats för försäljning av souvenirer och biljetter till förmånliga priser.

Från kl 16.00 kommer fyra A-lagsspelare och Brynäs-Tigern att vara på plats. Då har du möjlighet att utmana Brynässpelarna i X-Box spel och tävla om biljetter till Brynäs IF:s matcher.

14.00 -18.00     Brynässhopen på plats
16.00 -18.00     Ryan Gunderson, Greg Scott, Alexander Lindgren och Jonas Johansson finns på plats för att bland annat spela X-Box spel

Biljetterbjudande till ICA Maxi Stormarknads kunder
Gå två betala för en till Brynäs IF:s hemmamatch mot Linköping, onsdag den 30 november kl 19.00 i Läkerol Arena.

Huvudpartners
Officiella Partners
Officiell Drivmedelspartner
Officiell Restaurangleverantör
Officiell Design- och fastighetspartner
Officiell Merchandiseleverantör
Guldklubben